SANTAMENT


Neden SANTAMENT yarattı

Santament Diş eti hastalıkları ya da böyle adlandırılan parodontitis plak, bakteri bir renksiz Film tarafından, bu dişlerinizde kurar kaynaklanır. Plak ve dişeti hangi sonuçları kızarma, duyarlı olma dişeti irritates bazen şişme ve kanama. Eğer plak sert oluşumlarla kaldırılması değil diş çevresinde görünür ve dolayısıyla formu hesap içinde. Sonuçta, plak ve diş taşı olan temas ve diş eti dokusu, yok başlar. Bu süreç, sakız cepler kurulmasını sağlar. Bu cepler plak ile dişlerini taşıdığı kemik hasarı olan sonuçları doldurulur. Yavaş ağrı neden olmadan dişeti hastalıkları ilerleme. Bunu bile bu konuda bilmiyorum bir diş eti hastalığı çok insan var.
Ne diş plak?

Dental plak hangi dişler üzerinde ince bir tabaka olarak formları bir amorfus, jelatin, yapışkan puanlı sarı kitle var. ve dişeti 'kenar altında. Bu öncelikle bakteri oluşur bu salgılamak asitler, toksinler, allerjenler ve diğer zararlı maddeler. Bu nedenle diş plak sadece çürükleri için bir neden ama aynı zamanda dişeti enflamatuar hastalıkların neden olduğunu.

Neden diş plak oluşturmak?

Bina kadar diş plağının doğal bir süreçtir. Ağız boşluğu, normalde bakteri birçok türde yaşadığı bir. Bakteriler mikroskopik canlı değil, hepsi olan hastalıklar neden olabilir. Bazı bakteri bile insan organizma için oldukça kullanışlı. Bakteri dişlerinizin yüzeyine yapışmasını ve ince film oluşturma mülkü var. Ancak, zaman ile, eğer düzenli ve iyice temizlenmelidir değil, bir tabaka kalınlığında plak diş artar. Ne daha kötü olan, sadece miktarı da plak artar ve öldürücü potansiyel çünkü bu zararlı mikroorganizmaların sayısı arttıkça olduğunu.

Ne Stomatit nedir?

Stomatit ağız ve müköz astar ve enflamasyon adıdır. Stomatit virüsler ve bakteriler yol açar. Bu inflamasyon olarak yanaklarda, dil müköz üzerine yanı sıra dişeti ve sonuç olarak müköz kırmızımsı olur ve şişmiş, ne zaman yemek ağrı neden yayar. Bazen küçük ülsere sayısı bir çok kadar şekillendirilir.
laboratorio di stestove Santament Parodontic hastalıkları ya da insanların çoğu onları arama - diş eti hastalıkları, hangi yavaş ve dişeti ve dişleri destekleyen kemik zarar kronik bakteriyel enfeksiyonlar vardır. Bu enfeksiyon da diş kaybına yol açabilir iyileşmemiş kalır. Bu enfeksiyonun temel nedeni diş plak ve bakteri ve toksinler bulunmaktadır.
Önemli!
Matematik () diş plak sertleştirilmiş mineralized olduğunu. It is strongly dişeti irritates ve görünümünü ve paradontosis gelişimi için en yararlı Common "etmendir.
Parodontopathy.
Devitalized dişler ve bakteri florası parodontopathy halinde güçlü bir alerjik faktördür. Ağız boşluğu bulunan bakteriyel foci ve dişleri de allerjik hastalıkların gelişimi belirlemek olduğu hasarı eklemler, böbrekler, kalp, kan damarları, gözler, cilt ve diğer organ ve sistemleri.
Bu soruna bir çözüm var mı - Evet, var! - Biz çözümü vardır.

Ne SANTAMENT olduğunu

SANTAMENT belirgin bir anti-parodontic ve anti-çürüğü etkiye sahiptir. Dişler için her gün korunması ve diş boşluğu aktif bileşenleri ve özler karmaşık tarafından verilir.
SANTAMENT diş ve ağız boşluğu için günlük korunmasıdır.
SANTAMENT - parodontosis ile hamile kadınlar ve preeclampsy gelişen bir artış riski için - ki artan tansiyon ile işaretlenmiş hamilelik bir komplikasyon, idrarla ve siskinlikler olarak albümin.
Vücut değişiklikleri çeşitli aşamalarında Over - ergenlik, hamilelik ve menopoz, kadınların erkeklere kıyasla önemli ölçüde yüksek Hormonal seviyeleri var. Bu Hormonal değişiklikler diş eti hastalıkları ve parodontitis, bu da diş kaybetme riski artmaktadır riskini artırabilir. Bazı kadınlar bile bu adet dişeti iltihabı denir - adet olan ve sonunda yok başlamadan hemen önce kanama ve dişeti şişme bir görünüm gösterebilir.
SANTAMENT - Aft bir virüs veya kötü dokunulmazlığının neden görünüm durumda. Bu hızlı bir şekilde iltihaplanmış olan ağız ve müköz astar Küçük veziküller oluşturur. Bir ikincil enfeksiyon geliştirilmiştir. Bu yaralar çok acı vardır.

Neden SANTAMENT ihtiyacım varSANTAMENT - güçlü bir agresif bir ürün olan ağız boşluğunda saldırılar öldürücü mikro bitki kullanmak hemen sonra.
SANTAMENT - bu organizmaların ağız boşluğunda kötü nefes neden kaldırır.
SANTAMENT - ve yutak (akut farenjit) acute inflammations için.
SANTAMENT - the ağız (mukoza iltihabı) ve müköz ve inflammations için.
SANTAMENT - Checks parodontosis.
SANTAMENT - kaldırır dişlerinizin kenarlarına etrafında oluşan cepler.
SANTAMENT - Tightens sizin dişeti - etkisini hemen hissettim olabilir.
SANTAMENT - kaldırır acı Aft.
SANTAMENT - Soothes için boğaz.
SANTAMENT - stomatological müdahale her türlü sonra kullanmak için.
SANTAMENT - Özellikle verimli taşı temizliği sonrası.
SANTAMENT - diş Ayıklanan After having.
SANTAMENT - derhal.Santament

STOMATOLOGICAL Physiotherapy


SANTAMENT - peridontitis, periodontit'ten, kangren, parodontosis tedavisi için kemoterapi ağız boşluğunda Aft ve görünümü için ve cerrahi müdahale sonrası iyileşme sürecini hızlandırmak için. Ayrıca başarılı bir şekilde kanser wards olarak kemoterapi sonra kullanılır.
SANTAMENT - mikro bitki ve geliştirme kontrol için, dişeti ve bulaşıcı işlemleri durur yani. Dişler Titriyorsun durdurmak, dişeti ve kanama durur güçlendirilmiş bulunmaktadır.
SANTAMENT - çok güçlü bir anti-septik ve anti-enflamatuar etkiye sahiptir.
SANTAMENT işaretlenmiş bir anti-microbic ve anti-mantar etkiye sahiptir. Ve organizmanın bu doku ve müköz astar tahriş yok.
SANTAMENT - ekolojik temiz güvenilir kaynakları ve kalitesi ile, yabani otlar yapılmış.
Çok iyi tarafından hem yetişkin ve çocuklar alınır özler içerir.
SANTAMENT - göre Bulgar mevzuatının kayıtlı.
SANTAMENT - Bir satmak olan bir müşteri tercihini yapar 3 yıl vadeli sağlanmıştır.
Contra-göstergeler - hiçbiri
Şu anda üretimde olan ilaçların bir takım yan etkileri vardır. Birçoğu bir organda ve zarar başka bir tedavi. Biz insan organizma sadece bir filtre - karaciğer vardır unutmamalıdır.
SANTAMENT - Kimin içeriğini kesinlikle çocuklar için zararsız bir bitkisel ürün, hamile kadın, yaşlı kişidir. Bu her yaş için uygundur - her aile için bir zorunluluk.
Önemli!
Eğer diş ağrı hissediyorum ve hemen diş hekimine değil - deneyin SANTAMENT kullanarak.
SANTAMENT - kadar size diş hekimi ziyaret edebilirsiniz.


İletişim:
"NORKAFARM" Tek Kişi Ltd
Plovdiv, 10 VISHNEVA STR.
BULGARIA
Tel / Faks: +359 32 95 91 65
Mobil: +359 876 33 14 31
Skype adı paralingov@abv.bg - atparalingov
WWW.SANTAMENT.COMSantament product online, make application

effective means of disinfection, prevention and treatment of oral cavity. packs of 100 and 200ml